Duyurular
24 Eylül 2018 15:33

2018-2019 Yeni Ders Programı

2018-2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

 

Saat/Gün

NÖ 1. DÖNEM

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30-9:20

TD Türk Dili I

119

BİO-105 Hücre Biyolojisi

(Şb 2) 119

BİO-105 Hücre Biyolojisi

(Şb 1) 119

BİO-111 Canlı Kimyası

(Şb 1) 119

BİO-103 Canlı Kimyası Laboratuvarı (Şb 2)

Mikroskop Lab.

9:30-10:20

TD Türk Dili I

119

BİO-105 Hücre Biyolojisi

(Şb 2) 119

BİO-105 Hücre Biyolojisi

(Şb 1) 119

BİO-111 Canlı Kimyası

(Şb 1) 119

BİO-103 Canlı Kimyası Laboratuvarı (Şb 2)

Mikroskop Lab.

10:30-11:20

BİO-107 Hücre Biyolojisi Laboratuvarı (Şb 1)

Mikroskop Lab.

BİO-105 Hücre Biyolojisi

(Şb 2) 119

BİO-105 Hücre Biyolojisi

(Şb 1) 119

BİO-111 Canlı Kimyası

(Şb 2) 110

BİO-103 Canlı Kimyası Laboratuvarı (Şb 3)

Mikroskop Lab.

11:30-12:20

BİO-107 Hücre Biyolojisi Laboratuvarı (Şb 1)

Mikroskop Lab.

BİO-109 Üniversite Yaşamı 119

BİY-101 G. Biyoloji I 101

ENG-101 İngilizce I

(Şb 2) 119

BİO-111 Canlı Kimyası

(Şb 2) 110

BİO-103 Canlı Kimyası Laboratuvarı (Şb 3)

Mikroskop Lab.

12:30-13:20

ENG-101 İngilizce I (Şube 1)

116

BİY-101 G.Biyoloji I Fizyoloji. Lab.

ENG-101 İngilizce I (Şb 1) 116

BİY-101 G. Biyoloji I 101

ENG-101 İngilizce I

(Şb 2) 119

BİO-111 Canlı Kimyası

(Şb 1) 110

BİO-103 Canlı Kimyası Laboratuvarı (Şb 1)

Mikroskop Lab.

13:30-14:20

ENG-101 İngilizce I (Şube 1)

116

BİY-101 G. Biyoloji I  Fizyoloji. Lab.

ENG-101 İngilizce I (Şb 1)

116

KİM-171 Biyoloji Öğrencileri İçin Kimya (Şb 2) 119

BİO-111 Canlı Kimyası

(Şb 1) 110

BİO-103 Canlı Kimyası Laboratuvarı (Şb 1)

Mikroskop Lab.

14:30-15:20

BİO-107 Hücre Biyolojisi Laboratuvarı (Şb 2)

Mikroskop Lab.

TAR Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

116

KİM-171 Biyoloji Öğrencileri İçin Kimya (Şb 2) 119

BİO-111 Canlı Kimyası

(Şb 2) 110

ENG-101 İngilizce I

(Şb 2) 116

15:30-16:20

BİO-107 Hücre Biyolojisi Laboratuvarı (Şb 2)

Mikroskop Lab.

TAR Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

116

 

BİO-111Canlı Kimyası

(Şb 2) 110

ENG-101 İngilizce I

(Şb 2) 116

16:30-17:20

KİM-171 Biyoloji Öğrencileri İçin Kimya (Şb 1) 116

BİY-151 G. Biyoloji Lab. I

Mikroskop Lab.

 

 

 

17:30-18:20

KİM-171 Biyoloji Öğrencileri İçin Kimya (Şb 1) 116

BİY-151 G. Biyoloji Lab. I 

Mikroskop Lab.

 

 

 

18:30-19:20

 

BİY-151 G. Biyoloji Lab. I

Mikroskop Lab.

 

 

 

 

 

 

 

Saat/Gün

NÖ 3. DÖNEM

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30-9:20

ENG-201 İngilizce 3

(Şb 1) 116

BİO-203 Mikrobiyoloji Lab. (Şb 1) Fizyoloji Lab.

BİO-215 Moleküler Biyoloji (Şb 1) 116

BİO-213 Moleküler Biyoloji Lab.

(Şb 2) Fizyoloji Lab.

BİO-217 Mikrobiyoloji (Şb 1)

119

9:30-10:20

ENG-201 İngilizce 3

(Şb 1) 116

BİO-203 Mikrobiyoloji Lab. (Şb 1) Fizyoloji Lab.

BİO-215 Moleküler Biyoloji (Şb 1) 116

BİO-213 Moleküler Biyoloji Lab.

(Şb 2) Fizyoloji Lab.

BİO-217 Mikrobiyoloji  (Şb 1)

 119

10:30-11:20

BİO-207 Bitki Yapısı ve İşlevi 110

BİO-207 Bitki Yapısı ve İşlevi 110

BİO-209 Bitki Yapısı ve İşlevi Lab. (Şb 2)

Fizyoloji Lab.

BİO-215 Moleküler Biyoloji

(Şb 2) 119

BİO-213 Moleküler Biyoloji Lab. (Şb 3) Fizyoloji Lab.

11:30-12:20

BİO-207 Bitki Yapısı ve İşlevi 110

BİO-207 Bitki Yapısı ve İşlevi 110

BİO-209 Bitki Yapısı ve İşlevi Lab. (Şb 2)

Fizyoloji Lab.

BİO-215 Moleküler Biyoloji

(Şb 2) 119

BİO-213 Moleküler Biyoloji Lab.

(Şb 3) Fizyoloji Lab.

12:30-13:20

 

BİO-209 Bitki Yapısı ve İşlevi Lab. (Şb 1)

Mik Lab.

BİO-215 Moleküler Biyoloji

(Şb 1) 116

BİO-215 Moleküler Biyoloji

(Şb 2) 119

ENG-201 İngilizce 3

(Şb 2) 119

13:30-14:20

 

BİO-209 Bitki Yapısı ve İşlevi Lab. (Şb 1)

Mik Lab.

BİO-215 Moleküler Biyoloji

(Şb 1) 116

BİO-215 Moleküler Biyoloji

(Şb 2) 119

ENG-201 İngilizce 3

(Şb 2) 119

14:30-15:20

BİO-203 Mikrobiyoloji Lab.

(Şb 3) Fizyoloji Lab.

BİO-205 Biyoistatistik

119

ENG-201 İngilizce 3

(Şb 2) 110

BİO-217 Mikrobiyoloji  (Şb 1)

119

BİO-213 Moleküler Biyoloji Lab. (Şb 1) Fizyoloji Lab.

15:30-16:20

BİO-203 Mikrobiyoloji Lab.

(Şb 3) Fizyoloji Lab

BİO-205 Biyoistatistik

119

ENG-201 İngilizce 3

(Şb 2) 110

BİO-217 Mikrobiyoloji  (Şb 1)

119

BİO-213 Moleküler Biyoloji Lab. (Şb 1) Fizyoloji Lab.

16:30-17:20

BİO-203 Mikrobiyoloji Lab.

(Şb 2) Fizyoloji Lab.

ENG-201 İngilizce 3

(Şb 1) 119

 

BİO-217 Mikrobiyoloji  (Şb 2)

119

BİO-217 Mikrobiyoloji  (Şb 2)

119

17:30-18:20

BİO-203 Mikrobiyoloji Lab.

(Şb 2) Fizyoloji Lab

ENG-201 İngilizce 3

(Şb 1) 119

 

BİO-217 Mikrobiyoloji  (Şb 2)

119

BİO-217 Mikrobiyoloji  (Şb 2)

119

18:30-19:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saat/Gün

NÖ 5. DÖNEM

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30-9:20

BİO-313 Bitki Sistematiği Lab. (Şb3) MikroskopLab.

MHG-311 Genetik Toksikoloji Fizyo Lab.

MHG-301 Laboratuvar Güvenliği 110

BİO-313 Bitki Sistematiği Lab. (Şb 1)

Mikroskop Lab.

BİO-311 Bitki Sistematiği 110

BİO-309 Biyocoğrafya

(Şb 2) 110

BTM-309 Mikrobiyal Taksonomi ve Filogeni 110

9:30-10:20

BİO-313 Bitki Sistematiği Lab. (Şb3) MikroskopLab.

MHG-311 Genetik Toksikoloji Fizyo Lab.

MHG-301 Laboratuvar Güvenliği 110

BİO-313 Bitki Sistematiği Lab. (Şb 1)

Mikroskop Lab.

BİO-311 Bitki Sistematiği 110

BİO-309 Biyocoğrafya

(Şb 2) 110

BTM-309 Mikrobiyal Taksonomi ve Filogeni 110

10:30-11:20

BCK-303 Taksonominin Prensipleri 102

BCK-315 Tıbbi Helmintoloji Mik Lab

MHG 307 Genetik Tanıda Kullanılan Yönt. 103

BTM-305 Mikro-Alg Biyoteknolojisi Fiz Lab

BİO-311 Bitki Sistematiği

110

BTM-311 Gıda Mikrobiyolojisi 102

BCK-301 Hayvan Embriyolojisi

110

11:30-12:20

BCK-303 Taksonominin Prensipleri 102

BCK-315 Tıbbi Helmintoloji Mik Lab

MHG 307 Genetik Tanıda Kullanılan Yönt.103

BTM-305 Mikro-Alg Biyoteknolojisi Fiz Lab

BİO-307 Proje Hazırlama ve Sunum Teknik. 110

BTM-311 Gıda Mikrobiyolojisi 102

BCK-301 Hayvan Embriyolojisi

110

12:30-13:20

BİO-313 Bitki Sistematiği Lab. (Şb 2) Mik.Lab.

BCK-307 Tıbbi ve Aromatik Bitkiler 102

BİO-309 Biyocoğrafya (Şb 1)

119

BİO-309 Biyocoğrafya

(Şb 2) 110

BİO-309 Biyocoğrafya (Şb 1)

116

BTM-307 Mikrobiyal Biyoteknoloji

Fizyo Lab.

13:30-14:20

BİO-313 Bitki Sistematiği Lab. (Şb 2) Mik.Lab.

BCK-307 Tıbbi ve Aromatik Bitkiler 102

BİO-309 Biyocoğrafya (Şb 1)

119

BİO-309 Biyocoğrafya

(Şb 2) 110

BİO-309 Biyocoğrafya (Şb 1)

116

BTM-307 Mikrobiyal Biyoteknoloji

Fizyo Lab

14:30-15:20

BİO-311 Bitki Sistematiği

119

MHG-303 Hücresel Yaşlanmanın Genetik Temelleri 110

 

MHG-305 İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi 102

BCK-305 Biyosidal Ürün Uygulamaları

103

BTM-303 Protozoon Parazitler 102

15:30-16:20

BİO-311 Bitki Sistematiği

119

MHG-303 Hücresel Yaşlanmanın Genetik Temelleri 110

 

MHG-305 İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi 102

BCK-305 Biyosidal Ürün Uygulamaları

103

BTM-303 Protozoon Parazitler 102

16:30-17:20

BİO-311 Bitki Sistematiği

119

BCK-309 Karasal Memeli Türlerini Koruma ve İzleme 110

 

BTM-301 Bakteri Genetiği

102

 

17:30-18:20

 

BCK-309 Karasal Memeli Türlerini Koruma ve İzleme 110

 

BTM-301 Bakteri Genetiği

102

 

                     
 

 

 

Saat/Gün

NÖ 7. DÖNEM

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30-9:20

 

BCK-407 Çevre Kirliliği ve Ekolojik Etkileri 102

BTM-411 Probiyotik Teknolojisi 103

BTM-403 Klinik Mikrobiyoloji

103

BTM-405 Enzim Biyoteknolojisi 102

 

9:30-10:20

 

BCK-407 Çevre Kirliliği ve Ekolojik Etkileri 102

BTM-411 Probiyotik Teknolojisi 103

BTM-403 Klinik Mikrobiyoloji

103

BTM-405 Enzim Biyoteknolojisi 102

 

10:30-11:20

MHG-407 Eliza Testi ve Kullanımı 119

MHG-411 Histopatoloji

102

BTM-409 Kozmetik Mikrobiyolojisi

116

BCK-405 Doğal Alan Kriterleri 102

MHG-401 Endokrinoloji

103

 

11:30-12:20

MHG-407 Eliza Testi ve Kullanımı 119

MHG-411 Histopatoloji

102

BTM-409 Kozmetik Mikrobiyolojisi

116

BCK-405 Doğal Alan Kriterleri 102

MHG-401 Endokrinoloji

103

 

12:30-13:20

BCK-403 Bitki Tayini ve Yöntemleri

Fizyoloji Lab.

BTM-401 Viroloji

110

 

BTM-407 Mikrobiyolojide Kullanılan Besiyerleri

102

 

13:30-14:20

BCK-403 Bitki Tayini ve Yöntemleri

Fizyoloji Lab.

BTM-401 Viroloji

110

 

BTM-407 Mikrobiyolojide Kullanılan Besiyerleri

102

 

14:30-15:20

BCK-411 Uluslararası Çevresel Proje Standartları 102

MHG-405 Histokimyasal Boyama Teknikleri

103

 

MHG-403 Moleküler Genetik

116

 

15:30-16:20

BCK-411 Uluslararası Çevresel Proje Standartları 102

MHG-405 Histokimyasal Boyama Teknikleri

103

 

MHG-403 Moleküler Genetik

116

 

16:30-17:20

 

ISG-401 İş Sağlığı ve Güvenliği 116

BİO-411 Staj (Şb 1, Şb 2, Şb 3, Şb 4)

BCK-401 Çevresel Etki Değerlendirme 110

 

17:30-18:20

 

ISG-401 İş Sağlığı ve Güvenliği 116

 

BCK-401 Çevresel Etki Değerlendirme 110

 

18:30-19:20