Duyurular

2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

 

Saat/Gün

NÖ 1. DÖNEM

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30-9:20

 

BİO-105 Hücre Biyolojisi

(Şb 2) 119

BİO-105 Hücre Biyolojisi

(Şb 1) 119

BİO-101 Canlı Kimyası

(Şb 1) 119

BİO-103 Canlı Kimyası Laboratuvarı (Şb 2)

Mikroskop Lab.

9:30-10:20

 

BİO-105 Hücre Biyolojisi

(Şb 2) 119

BİO-105 Hücre Biyolojisi

(Şb 1) 119

BİO-101 Canlı Kimyası

(Şb 1) 119

BİO-103 Canlı Kimyası Laboratuvarı (Şb 2)

Mikroskop Lab.

10:30-11:20

BİO-107 Hücre Biyolojisi Laboratuvarı (Şb 1)

Mikroskop Lab.

BİO-105 Hücre Biyolojisi

(Şb 2) 119

BİO-105 Hücre Biyolojisi

(Şb 1) 119

BİO-101 Canlı Kimyası

(Şb 2) 110

BİO-103 Canlı Kimyası Laboratuvarı (Şb 3)

Mikroskop Lab.

11:30-12:20

BİO-107 Hücre Biyolojisi Laboratuvarı (Şb 1)

Mikraoskop Lab.

BİO-109 Üniversite Yaşamı 119

BİY-101 Genel Biyoloji I

119

BİO-101 Canlı Kimyası

(Şb 2) 110

BİO-103 Canlı Kimyası Laboratuvarı (Şb 3)

Mikroskop Lab.

12:30-13:20

 

BİY-101 Genel Biyoloji I

Mikroskop Lab.

BİY-101 Genel Biyoloji I

119

BİO-101 Canlı Kimyası

(Şb 2) 110

BİO-103 Canlı Kimyası Laboratuvarı (Şb 1)

Mikroskop Lab.

13:30-14:20

 

BİY-101 Genel Biyoloji I

Mikroskop Lab.

 

BİO-101 Canlı Kimyası

(Şb 2) 110

BİO-103 Canlı Kimyası Laboratuvarı (Şb 1)

Mikroskop Lab.

14:30-15:20

BİO-107 Hücre Biyolojisi Laboratuvarı (Şb 2)

Mikroskop Lab.

BİY-151 Genel Biyoloji Lab. I

Mikroskop Lab.

KİM-171 Biyoloji Öğrencileri İçin Kimya (Şb 2) 119

BİO-101 Canlı Kimyası

(Şb 1) 110

 

15:30-16:20

BİO-107 Hücre Biyolojisi Laboratuvarı (Şb 2)

Mikroskop Lab.

BİY-151 Genel Biyoloji Lab. I 

Mikroskop Lab.

KİM-171 Biyoloji Öğrencileri İçin Kimya (Şb 2) 119

BİO-101 Canlı Kimyası

(Şb 1) 110

 

16:30-17:20

 

BİY-151 Genel Biyoloji Lab. I

Mikroskop Lab.

KİM-171 Biyoloji Öğrencileri İçin Kimya (Şb I) 119

 

 

17:30-18:20

 

 

KİM-171 Biyoloji Öğrencileri İçin Kimya (Şb I) 119

 

 

18:30-19:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saat/Gün

NÖ 3. DÖNEM

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30-9:20

BİO-211 Moleküler Biyoloji

(Şb 2) 119

BİO-203 Mikrobiyoloji Laboratuvarı (Şb 1)

Fizyoloji Lab.

BİO-203 Mikrobiyoloji Laboratuvarı (Şb 3)

Fizyoloji Lab.

BİO-213 Moleküler Biyoloji Laboratuvarı (Şb 2)

Fizyoloji Lab.

BİO-201 Mikrobiyoloji (Şb 1)

119

9:30-10:20

BİO-211 Moleküler Biyoloji

(Şb 2) 119

BİO-203 Mikrobiyoloji Laboratuvarı (Şb 1)

Fizyoloji Lab.

BİO-203 Mikrobiyoloji Laboratuvarı (Şb 3)

Fizyoloji Lab.

BİO-213 Moleküler Biyoloji Laboratuvarı (Şb 2)

Fizyoloji Lab.

BİO-201 Mikrobiyoloji (Şb 1)

119

10:30-11:20

BİO-207 Bitki Yapısı ve İşlevi 110

BİO-207 Bitki Yapısı ve İşlevi 101

BİO-203 Mikrobiyoloji Laboratuvarı (Şb 2)

Fizyoloji Lab.

BİO-211 Moleküler Biyoloji (Şb 1) 119

BİO-213 Moleküler Biyoloji Laboratuvarı (Şb 3)

Fizyoloji Lab.

11:30-12:20

BİO-207 Bitki Yapısı ve İşlevi 110

BİO-207 Bitki Yapısı ve İşlevi 101

BİO-203 Mikrobiyoloji Laboratuvarı (Şb 2)

Fizyoloji Lab.

BİO-211 Moleküler Biyoloji (Şb 1) 119

BİO-213 Moleküler Biyoloji Laboratuvarı (Şb 3)

Fizyoloji Lab.

12:30-13:20

BİO-201 Mikrobiyoloji

(Şb 2) 110

BİO-201 Mikrobiyoloji

(Şb 2) 101

BİO-209 Bitki Yapısı ve İşlevi Laboratuvarı (Şb 2)

Mikroskop Lab.

BİO-211 Moleküler Biyoloji

(Şb 1) 119

BİO-205 Biyoistatistik

119

13:30-14:20

BİO-201 Mikrobiyoloji

(Şb 2) 110

BİO-201 Mikrobiyoloji

(Şb 2) 101

BİO-209 Bitki Yapısı ve İşlevi Laboratuvarı (Şb 2)

Mikroskop Lab.

BİO-211 Moleküler Biyoloji

(Şb 1) 119

BİO-205 Biyoistatistik

119

14:30-15:20

 

BİO-211 Moleküler Biyoloji

(Şb 2) 119

 

 

BİO-213 Moleküler Biyoloji Laboratuvarı (Şb 1)

Fizyoloji Lab.

15:30-16:20

 

BİO-211 Moleküler Biyoloji

(Şb 2) 119

 

 

BİO-213 Moleküler Biyoloji Laboratuvarı (Şb 1)

Fizyoloji Lab.

16:30-17:20

BİO-209 Bitki Yapısı ve İşlevi Laboratuvarı (Şb 3)

Mikroskop Lab.

BİO-209 Bitki Yapısı ve İşlevi Laboratuvarı (Şb 1)

Mikroskop Lab.

 

BİO-201 Mikrobiyoloji (Şb 1)

119

 

17:30-18:20

BİO-209 Bitki Yapısı ve İşlevi Laboratuvarı (Şb 3)

Mikroskop Lab.

BİO-209 Bitki Yapısı ve İşlevi Laboratuvarı (Şb 1)

Mikroskop Lab.

 

BİO-201 Mikrobiyoloji (Şb 1)

119

 

18:30-19:20

 

 

 

 

 

 

 

Saat/Gün

NÖ 5. DÖNEM

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30-9:20

BİO-305 B. Sist. Lb. (Şb1) Mikros. Lab.

MHG-311 Genetik Tok. Fiz. Lab

MHG-301 Laboratuvar Güvenliği 110

BİO-303 Bitki Sistematiği 110

BTM-303 Protozoon Parazitler 101

BTM-309 Mikrobiyal Taksonomi ve Filogeni 110

9:30-10:20

BİO-305 B. Sist. Lb. (Şb1) Mikros. Lab. (Şb 1)

MHG-311 Genetik Tok. Fiz. Lab.

MHG-301 Laboratuvar Güvenliği 110

BİO-303 Bitki Sistematiği 110

BTM-303 Protozoon Parazitler 101

BTM-309 Mikrobiyal Taksonomi ve Filogeni 110

10:30-11:20

BCK-303 Taksonominin Prensipleri 101

BCK-315 Tıbbi Helmintoloji Mikroskop Lab.

MHG-309 Genom Fizyoloji Lab.

BİO-303 Bitki Sistematiği

110

BİO-301 Biyocoğrafya

(Şb 2) 101

BİO-301 Biyocoğrafya (Şb 1)

119

11:30-12:20

BCK-303 Taksonominin Prensipleri 101

BCK-315 Tıbbi Helmintoloji Mikroskop Lab.

MHG-309 Genom Fizyoloji Lab.

BİO-307 Proje Hazırlama ve Sunum Teknikleri (Şb 1) 110

BİO-301 Biyocoğrafya

(Şb 2) 101

BİO-301 Biyocoğrafya (Şb 1)

119

12:30-13:20

BİO-305 Bitki Sist Lab.

(Şb 3) Mik.Lab

BCK-307 Tıbbi ve Aromati Bitkiler 101

BİO-301 Biyocoğrafya (Şb 1)

119

BİO-307 Proje Hazırlama ve Sunum Teknikleri (Şb 2) 110

BTM-301 Bakteri Genetiği

101

BTM-307 Mikrobiyal Biyoteknoloji 110

13:30-14:20

BİO-305 Bitki Sist Lab.

(Şb 3) Mik.Lab

BCK-307 Tıbbi ve Aromatk Bitkiler 101

BİO-301 Biyocoğrafya (Şb 1)

119

 

BTM-301 Bakteri Genetiği

101

BTM-307 Mikrobiyal Biyoteknoloji 110

14:30-15:20

BİO-303 Bitki Sistematiği

119

MHG-303 Hücresel Yaşlanmanın Genetik Temelleri 110

 

MHG-305 İnsan Anat. ve Fiz. 101

BCK-305 Biyosidal Ürün Uyg. Mik. Lab Lab.

BTM-305 Mikro-Alg Biyotek. Fiz .Lab.

BİO-301 Biyocoğrafya

(Şb 2) 119

15:30-16:20

BİO-303 Bitki Sistematiği

119

MHG-303 Hücresel Yaşlanmanın Genetik Temelleri 110

BİO-305 Bitki Sistematiği Laboratuvarı (Şb 2)

Mikroskop Lab.

MHG-305 İnsan Anat. ve Fiz. 101

BCK-305 Biyosidal Ürün Uyg. Mik. Lab

BTM-305 Mikro-Alg Biyotek Fiz. Lab.

BİO-301 Biyocoğrafya

(Şb 2) 119

16:30-17:20

BİO-303 Bitki Sistematiği

119

BCK-309 Karasal Memeli Türlerini Koruma ve İzleme 110

BİO-305 Bitki Sistematiği Laboratuvarı (Şb 2)

Mikroskop Lab.

BCK-301 Hayvan Embriyolojisi

101

BTM-311 Gıda Mikrobiyolojisi 110

17:30-18:20

 

BCK-309 Karasal Memeli Türlerini Koruma ve İzleme 110

 

BCK-301 Hayvan Embriyolojisi

101

BTM-311 Gıda Mikrobiyolojisi 110

 

 

 

Saat/Gün

NÖ 7. DÖNEM

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30-9:20

 

BCK-407 Çevre Kirliliği ve Ekolojik Etkileri 101

 

 

BTM-405 Enzim Biyoteknolojisi 101

9:30-10:20

 

BCK-407 Çevre Kirliliği ve Ekolojik Etkileri 101

 

 

BTM-405 Enzim Biyoteknolojisi 101

10:30-11:20

MHG-407 Eliza Testi ve Kullanımı 119

MHG-411 Histopatoloji

110

BCK-405 Doğal Alan Kriterleri

101

MHG-401 Endokrinoloji

Fizyoloji Lab.

BTM-403 Klinik Mikrobiyoloji

110

11:30-12:20

MHG-407 Eliza Testi ve Kullanımı 119

MHG-411 Histopatoloji

110

BCK-405 Doğal Alan Kriterleri

101

MHG-401 Endokrinoloji

Fizyoloji Lab.

BTM-403 Klinik Mikrobiyoloji

110

12:30-13:20

BCK-403 Bitki Tayini ve Yöntemleri

Fizyoloji Lab.

BTM-401 Viroloji

110

BTM-409 Kozmetik Mikrobiyolojisi

101

MHG-405 Histokimyasal Boyama Teknikleri

Mikroskop Lab.

BTM-407 Mikrobiyolojide Kullanılan Besiyerleri

101

13:30-14:20

BCK-403 Bitki Tayini ve Yöntemleri

Fizyoloji Lab.

BTM-401 Viroloji

110

BTM-409 Kozmetik Mikrobiyolojisi

101

MHG-405 Histokimyasal Boyama Teknikleri

Mikroskop Lab.

BTM-407 Mikrobiyolojide Kullanılan Besiyerleri

101

14:30-15:20

BCK-411 Uluslararası Çevresel Proje Standartları 101

BCK-413 Sürdürülebilir Çevre Yönetimi Fizyoloji Lab.

 

MHG-403 Moleküler Genetik

119

BİO-405 Staj (Şb 1, Şb 2, Şb 3)

15:30-16:20

BCK-411 Uluslararası Çevresel Proje Standartları 101

BCK-413 Sürdürülebilir Çevre Yönetimi Fizyoloji Lab.

 

MHG-403 Moleküler Genetik

119

 

16:30-17:20

BTM-411 Probiyotik Teknolojisi 110

BİO-403 İş Güvenliği ve Sağlığı 119

 

BCK-401 Çevresel Etki Değerlendirme 110

 

17:30-18:20

BTM-411 Probiyotik Teknolojisi 110

BİO-403 İş Güvenliği ve Sağlığı 119

 

BCK-401 Çevresel Etki Değerlendirme 110

 

18:30-19:20