Duyurular

2017-2018 Bahar Dönemi Ders programı-05.02.2018

     

                

  1. SINIF

 

Saat/Gün

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30-9:20

BİY-102 Genel Biyoloji II 119

BİO-104 Hayvan Histolojisi (Şb 1) 119

BİO-104 Hayvan Histolojisi (Şb 2) 119

BİO-106 Hayvan Histolojisi Laboratuvarı (Şb 2) Mik. Lab

BİO-108 Genetik (Şb 2) 119

9:30-10:20

BİY-102 Genel Biyoloji II 119

BİO-104 Hayvan Histolojisi (Şb 1) 119

BİO-104 Hayvan Histolojisi (Şb 2) 119

BİO-106 Hayvan Histolojisi Laboratuvarı (Şb 2) Mik. Lab

BİO-108 Genetik (Şb 2) 119

10:30-11:20

BİO-102 Biyolojik Çeşitlilik ve Kökeni 119

BİO-102 Biyolojik Çeşitlilik ve Kökeni 119

 

 

BİO-108 Genetik (Şb 1) 119

11:30-12:20

BİO-102 Biyolojik Çeşitlilik ve Kökeni 119

BİO-102 Biyolojik Çeşitlilik ve Kökeni 119

 

 

BİO-108 Genetik (Şb 1) 119

12:30-13:20

BİO-108 Genetik (Şb 2) 119

BİO-108 Genetik (Şb 1) 119

BİO-108 Genetik (Şb 2) 119

BİO-108 Genetik (Şb 1) 119

 

13:30-14:20

BİO-108 Genetik (Şb 2) 119

BİO-108 Genetik (Şb 1) 119

BİO-108 Genetik (Şb 2) 119

BİO-108 Genetik (Şb 1) 119

 

14:30-15:20

 

BİY-152 Genel Biyoloji Lab. II Mik. Lab

 

 

BİO-106 Hayvan Histolojisi Laboratuvarı (Şb 1) Mik. Lab

15:30-16:20

 

BİY-152 Genel Biyoloji Lab. II Mik. Lab

 

 

BİO-106 Hayvan Histolojisi Laboratuvarı (Şb 1) Mik. Lab

16:30-17:20

BİY-102 Genel Biyoloji II 110

BİY-152 Genel Biyoloji Lab. II Mik. Lab

 

 

 

17:30-18:20

BİY-102 Genel Biyoloji II 110

 

 

 

 

18:30-19:20

 

 

 

 

 

 

               

 

 

 

  1. SINIF

 

Saat/Gün

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30-9:20

BİO-208 Hayvan Yapı ve İşlevleri Laboratuvarı (Şb 2) Mik. Lab

BİO-202 Biyoteknoloji (Şb 2) 102

BİO-204 Biyoteknoloji Lab.

(Şb 1) Fiz. Lab

BİO-202 Biyoteknoloji (Şb 1) 110

BİO-208 Hayvan Yapı ve İşlevleri Laboratuvarı (Şb 1) Mik. Lab

9:30-10:20

BİO-208 Hayvan Yapı ve İşlevleri Laboratuvarı (Şb 2) Mik. Lab

BİO-202 Biyoteknoloji (Şb 2) 102

BİO-204 Biyoteknoloji Lab.

(Şb 1) Fiz. Lab

BİO-202 Biyoteknoloji (Şb 1) 110

BİO-208 Hayvan Yapı ve İşlevleri Laboratuvarı (Şb 1) Mik. Lab

10:30-11:20

BİO-212 Genetik Mühendisliği (Şb 2) 110

BİO-204 Biyoteknoloji Lab.

(Şb 2) Fiz. Lab

BİO-206 Hayvan Yapı ve İşlevleri 110

BİO-206 Hayvan Yapı ve İşlevleri 110

 

11:30-12:20

BİO-212 Genetik Mühendisliği (Şb 2) 110

BİO-204 Biyoteknoloji Lab.

(Şb 2) Fiz. Lab

BİO-206 Hayvan Yapı ve İşlevleri 110

BİO-206 Hayvan Yapı ve İşlevleri 110

 

12:30-13:20

BİO-206 Hayvan Yapı ve İşlevleri 110

BİO-202 Biyoteknoloji (Şb 1) 110

 

BİO-202 Biyoteknoloji (Şb 2) 110

 

13:30-14:20

BİO-206 Hayvan Yapı ve İşlevleri 110

BİO-202 Biyoteknoloji (Şb 1) 110

 

BİO-202 Biyoteknoloji (Şb 2) 110

 

14:30-15:20

BİO-210 Ekoloji 110

BİO-210 Ekoloji 110

 

BİO-212 Genetik Mühendisliği (Şb 1) 110

 

15:30-16:20

BİO-210 Ekoloji 110

BİO-210 Ekoloji 110

 

BİO-212 Genetik Mühendisliği (Şb 1) 110

 

16:30-17:20

 

 

 

 

 

17:30-18:20

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

3. SINIF

 

Saat/Gün

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30-9:20

 

BTM-304 İmmünoloji 101

BCK-302 Vejetasyon 110

BİO-302 Hayvan Sistematiği 119

 

9:30-10:20

 

BTM-304 İmmünoloji 101

BCK-302 Vejetasyon 110

BİO-302 Hayvan Sistematiği 119

 

10:30-11:20

BTM-302 Bakteri Fizyolojisi ve Biyokimyası 101

 

BİO-302 Hayvan Sistematiği 101

BCK-306 Herpetofaunistik Kor. ve İzleme 119

BTM-308 Gıda Biyoteknolojisi 101

MHG-314 DNA ve Kriminoloji 102

BCK-308 Adli Entomoloji 119

BTM-310 Antibiyotik ve Antibiyogram 103

MHG-308 Toksikolojinin Temel Pren. 102

BTM-312 Gıda Mikrobiyolojisinde Sayım Yöntemleri 101

11:30-12:20

BTM-302 Bakteri Fizyolojisi ve Biyokimyası 101

 

BİO-302 Hayvan Sistematiği 101

BCK-306 Herpetofaunistik Kor. ve İzleme 119

BTM-308 Gıda Biyoteknolojisi 101

MHG-314 DNA ve Kriminoloji 102

BCK-308 Adli Entomoloji 119

BTM-310 Antibiyotik ve Antibiyogram 103

MHG-308 Toksikolojinin Temel Pren. 102

BTM-312 Gıda Mikrobiyolojisinde Sayım Yöntemleri 101

12:30-13:20

BİO-304 Hayvan Sistematiği Laboratuvarı (Şb 3) Mik. Lab

 

BCK-304 Eunis Habitat Tipleri ve Ekosistem Analizi 110

MHG-304 Metabolizmanın Temel İlkeleri 101

MHG-302 Tıbbi Genetik 119

13:30-14:20

BİO-304 Hayvan Sistematiği Laboratuvarı (Şb 3) Mik. Lab

 

BCK-304 Eunis Habitat Tipleri ve Ekosistem Analizi 110

MHG-304 Metabolizmanın Temel İlkeleri 101

MHG-302 Tıbbi Genetik 119

14:30-15:20

BİO-304 Hayvan Sistematiği Laboratuvarı (Şb 2) Mik. Lab

BCK-314 Zoolojik Müze Metodları 119

BTM-306 Çevre Biyoteknolojisi 101

MHG-306 Biy. Numunelerde Eser Elementler 102

 

BİO-302 Hayvan Sistematiği 119

BİO-304 Hayvan Sistematiği Laboratuvarı (Şb 1) Fiz. Lab

15:30-16:20

BİO-304 Hayvan Sistematiği Laboratuvarı (Şb 2) Mik. Lab

BCK-314 Zoolojik Müze Metodları 119

BTM-306 Çevre Biyoteknolojisi 101

MHG-306 Biy. Numunelerde Eser Elementler 102

 

BİO-302 Hayvan Sistematiği 119

BİO-304 Hayvan Sistematiği Laboratuvarı (Şb 1) Fiz. Lab

16:30-17:20

BİO-306 Evrim ve Mekanizmaları 119

 

 

BCK-310 Türkiye Florası 110

 

17:30-18:20

BİO-306 Evrim ve Mekanizmaları 119

 

 

BCK-310 Türkiye Florası 110

 

 

 

  1. SINIF

 

Saat/Gün

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8:30-9:20

 

BİO-404 Meslek Etiği 110

BCK-410 Fitorestorasyon 101

BCK-418 Tıbbi Arthropodlar 103

BTM-408 Adli Mikrobiyoloji Fiz. Lab

MHG-414 Moleküler Patoloji 102

BTM-406 Tıbbi Epidemiyoloji 110

9:30-10:20

 

BİO-404 Meslek Etiği 110

BCK-410 Fitorestorasyon 101

BCK-418 Tıbbi Arthropodlar 103

BTM-408 Adli Mikrobiyoloji Fiz. Lab

MHG-414 Moleküler Patoloji 102

BTM-406 Tıbbi Epidemiyoloji 110

10:30-11:20

BCK-404 Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Uzaktan Algılama Fiz. Lab

BCK-406 Herb Tekn. Mik. Lab

BTM-416 Biy. Savaş ve Mik. Aj Fiz. Lab.

MHG-408 Maggot Terapi 102

BTM-418 Hijyen ve Sanitasyon 103

MHG-412 Mikropreparasyon Yöntemleri Fiz. Lab.

 

 

11:30-12:20

BCK-404 Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Uzaktan Algılama Fiz. Lab

BCK-406 Herb Tekn. Mik. Lab

BTM-416 Biy. Savaş ve Mik. Aj. Fiz. Lab.

MHG-408 Maggot Terapi 102

BTM-418 Hijyen ve Sanitasyon 103

MHG-412 Mikropreparasyon Yöntemleri Fiz. Lab.

 

 

12:30-13:20

BTM-404 Biyo.Analiz Prog. Fiz. Lab

BCK-408 Ekoturizm 102

MHG-402 Klinik Biyokimya 101

BTM-402 Nanobiyoteknoloji 102

 

13:30-14:20

BTM-404 Biyo.Analiz Prog. Fiz. Lab

BCK-408 Ekoturizm 102

MHG-402 Klinik Biyokimya 101

BTM-402 Nanobiyoteknoloji 102

 

14:30-15:20

BCK-420 Arkeobiyoloji 119

BTM-412 Tıbbi Mikoloji 101

MHG-420 Enzim Teknolojisi 102

MHG-404 Moleküler ve Genetik Analiz Programları Fiz. Lab

 

BTM-414 Gıda Güvenliği ve Denetim Standartları 102

MHG-406 Özel Histoloji Mik. Lab

MHG-416 Genetik Araştırmalarda Etik 110

BTM-422 Sularda Mik. Analiz Yönt. 119

 

15:30-16:20

BCK-420 Arkeobiyoloji 119

BTM-412 Tıbbi Mikoloji 101

MHG-420 Enzim Teknolojisi 102

MHG-404 Moleküler ve Genetik Analiz Programları Fiz. Lab

 

BTM-414 Gıda Güvenliği ve Denetim Standartları 102

MHG-406 Özel Histoloji Mik. Lab

MHG-416 Genetik Araştırmalarda Etik 110

BTM-422 Sularda Mik. Analiz Yönt. 119

 

16:30-17:20

 

BCK-416 Sulak Alan Yönetimi 110

 

 

 

17:30-18:20

 

BCK-416 Sulak Alan Yönetimi 110